Zachwycające dywany dziecięce – kilka zaskakujących wzorów do pokoju dziecka

Jaki powinien być dywan w pokoju dziecka? Przede wszystkim powinien być miły dla dotyku i przyjemny dla oka. Dywany dziecięce, które można znaleźć w naszej ofercie, wykonane są ze starannie dobranych materiałów, co gwarantuje trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zobaczcie dywany dziecięce, jakich zapewne nigdy nie widzieliście.

Szeroki wybór wzorów, kolorów i rozmiarów pozwoli Ci dopasować idealny dywan do pokoju Twojego malucha.

Najważniejsze jest, by to Twoje dziecko było najbardziej zachwycone swoim nowym dywanem. Czy to będzie postać, którą zna, czy plac zabaw. A może jakiś inny wzór? Zachwycające dywany dziecięce mają wszystko, czego potrzebujesz, by Twoje dziecko było zadowolone. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój maluch będzie szczęśliwy i bezpieczny.

Poniżej prezentujemy jedynie kilka modeli dywanów dziecięcych z naszego sklepu.

Dywan dla dziecka Emi 00.2743

Pełen uroku dywanik do pokoju najmłodszych maluszków. Na lawendowym, rozbielonym tle znajduje się bajkowa postać pandy. To młoda panda – ma duże, niebieskie oczy i różową kokardkę na głowie. Z ciekawością przygląda się błękitnemu ptaszkowi, który przysiadł przy jej lewej łapie. Ptaszek ma różowe skrzydełka i żółty dziobek. W górnej części dywanu powtórzono motyw kokardki – występuje ona jednak jako delikatny zarys kształtu, wyłaniający się z tła. Dywan ten dzięki zrównoważonej kolorystyce i ograniczonej ilości wzorów wprowadza atmosferę spokoju do wnętrza. 

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5784-dywan-dla-dziecka-emi-002743.html

Dywan dla dziecka PP new 00.10

Niezwykle oryginalny dywan do pokoju dziecięcego. Zastosowanie wyłącznie koloru czarnego i białego sprawia, że całość przywodzi na myśl wycinanki. Cała powierzchnia dywanu to plan miasteczka. Ulica, przebiegająca od środka na wszystkie strony wydziale poszczególne sektory. Znajdują się w nich góry, domki czy jezioro i pływające po nim żaglówki. Efekt, jaki uzyskano jest z pewnością zaskakujący oraz przyciągający wzrok.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/3501-dywan-dla-dziecka-pp-new-0010-dp-.html

Dywan dla dziecka PP new 00.12

Dywan prawdopodobnie inspirowany popularną grą komputerową Among Us. O jego wyjątkowości decyduje dość niecodzienne rozwiązanie. Postaci gier przybierają postać czarnych konturów na kremowym tle dywanu. Warto zauważyć, że dzięki temu uzyskano abstrakcyjny nieomal wzór, który sprawdzi się nie tylko w pokoju ucznia czy nastolatka. Stonowana, minimalistyczna kolorystyka świetnie wpasuje się również w nowoczesnym salonie.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/3721-dywan-dla-dziecka-pp-new-0012-dp-.html

Dywan dla dziewczynki Emi 00.2701

Uroczy dywanik do pokoju małej królewny. Na tle w kolorze popielatej szarości, przeplatanej bielą, umieszczona została sylwetka baletnicy. Ubrana w różową, powiewającą w ruchu sukienkę, z uplecionymi w koczki włosami tańczy z zamkniętymi oczami. We włosach ma wianek z białych kwiatków, na stopach różowe baletki. Obok dziewczynki siedzi biały kotek, na szyi ma zawiązaną różową kokardę. Nad baletnicą unosi się mnóstwo serduszek, oraz napis ”my little ballerina”, które podkreślają jej miłość do tańca.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5926-dywan-dla-dziewczynki-emi-002701.html

Zachwycające dywany dziecięce

Najważniejsze jest, by to Twoje dziecko było najbardziej zachwycone swoim nowym dywanem. Czy to będzie postać, którą zna, czy plac zabaw. A może jakiś inny wzór? Zachwycające dywany dziecięce mają wszystko, czego potrzebujesz, by Twoje dziecko było zadowolone. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój maluch będzie szczęśliwy i bezpieczny.

U nas znajdziesz nieprzebraną ilość dywanów dziecięcych

Sklep internetowy Dywany-Chodniki.com oferuje prawdopodobnie największy wybór wzorów, kolorów i rozmiarów dywanów do pokoju dziecka. Warto wspomnieć, że każdy prezentowany model jest dostępny od ręki i wysyłany bezpłatnie w 24 godziny od złożenia zamówienia. Istnieje także możliwość odbioru osobistego podczas wizyty w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu. W salonie sprzedaży można też wybierać z setek dywanów i dokonać zakupu na miejscu.

Setki wzorów, kolorów i rozmiarów dywanów dziecięcych znajdziesz pod poniższym linkiem:

https://www.dywany-chodniki.com/63-dywany-dla-dzieci

Zapraszamy!

Dodaj komentarz